LEMKEN - The AgroVision Company

Solitair 9 - półzawieszany

Półzawieszany siewnik Solitair - solo lub w zespole.

Półzawieszane siewniki pneumatyczne belki zaczepowej. Solitair umożliwiają elastyczność w zakresie rożnych metod uprawy oraz pozwalają na dobór odpowiedniego urządzenia stosownie do danych warunków roboczych. Połączenie dwóch urządzeń pozwala wykonać pracę szybciej i oszczędniej. Ponadto takie rozwiązanie pozwala na dokładne ułożenie rzędów wysiewu na przygotowanej glebie.

  • Składane półzawieszane urządzenia do przygotowania zasiewu mogą być w łatwy sposób połączone z pneumatycznymi siewnikami Solitair za pomocą uniwersalnych łączników.
  • Siewniki Solitair mogą pracować w połączeniu z różnymi typami urządzeń do uprawy gleby, takimi jak brony tarczowe (Rubin, Heliodor), brony napędzane (Zirkon), kultywatory (Smaragd) lub agregaty uprawowe (Kompaktor).
  • Dzięki dostępnej opcjonalnie belce zaczepowej i osi, siewniki pneumatyczne oferowane przez firmę LEMKEN mogą pracować samodzielnie, łączone z ciągnikiem za pomocą trójpunktowego układu zawieszenia lub Półzawieszane siewniki pneumatyczne belki zaczepowej.

Aufsatteltechnik Solitair - Universelle Koppelpunkte
The universal couplings
Aufsatteltechnik Solitair - Solobetrieb mit zusätzlichem Fahrwerk
Solo mode with additional chassis
Aufsatteltechnik Solitair - Kombination aus Solitair und Zirkon
Solitair combined with Zirkon

© 2021 LEMKEN