LEMKEN - The AgroVision Company

FixPack

Stałe połączenie pługa z wałem ugniatającym.

Zintegrowany wał FixPack jest stale połączony z pługiem. Połączenie wału ugniatającego z pługiem ułatwia transport drogowy oraz manewrowanie na uwrociach. Urządzenie to może być używane z obracalnymi pługami zawieszanymi z trzema, czterema i pięcioma korpusami o szerokości roboczej do 2,5 m.

  • Zależnie od typu gleby oraz żądanego rezultatu, wał FixPack może być używany z wałem pierścieniowym z tworzywa sztucznego, wałem gwiaździstym lub wałkami, dzięki czemu gleba zostaje rozdrobniona i zagęszczona w odpowiedni sposób.
  • Siła nacisku wału FixPack może być szybko i łatwo zmieniona stosownie do typu gleby; możliwa jest regulacja w zakresie 400 - 800 kg. Regulacji dokonuje się za pomocą specjalnych otworów.
  • Podczas transportu drogowego wał FixPack oraz pług mogą zostać podniesione, obrócone o 90 stopni i zablokowane mechanicznie. Ramie dociskowe jest hydraulicznie składane i ustawiane równolegle do pługa. Gwarantuje to bezpieczeństwo podczas transportu drogowego oraz szybkie i łatwe ustawianie pługa przed rozpoczęciem pracy.

 

 

 

FixPack
Wyposażenie
Średnica wału (mm) Szerokość robocza (cm) Waga (kg)
Wał syntetyczny ze skrobakami
500 200 376
Wał syntetyczny ze skrobakami 500 250 417
Wał gwieździsty
330 200 327
Wał gwieździsty 330 250 349

© 2021 LEMKEN