LEMKEN - The AgroVision Company

Firma

LEMKEN - specjalista w technice uprawy gleby, siewu i ochrony roślin

Zespół badawczo-rozwojowy szuka i znajduje nowe pomysły i impulsy rozwoju, tam gdzie narzędzia lub maszyny firmy LEMKEN są wykorzystywane: u rolników i na polu. Ponieważ tylko stały kontakt z pracą w glebie i intensywność praktyki pozwalają przekształcić wielostronne wymagania rolnictwa w techniczne innowacje. Wydajne i najnowocześniejsze oprogramowanie wspomaga pracowników w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych: z pomocą skomputeryzowanych systemów konstrukcyjnych można stworzyć wirtualny model nowego sprzętu i symulację jego pracy na długo przed zbudowaniem rzeczywistego prototypu.

LEMKEN - produkcja 

Także w halach produkcyjnych firmy LEMKEN króluje duch zespołowy: praca grupowa o dużym zakresie odpowiedzialności indywidualnej oraz mocne poczucie identyfikacji z przedsiębiorstwem zapewniają dobrą motywację pracowników i pracownic. Najnowocześniejsza technologia produkcji z centrami obróbki i robotami spawalniczymi sterowanymi za pomocą CNC oraz w pełni zautomatyzowane urządzenia do obróbki plastycznej i wzmacniania materiałów gwarantują wykonanie najwyższej jakości.

LEMKEN - kontrola jakości

Staranna i ciągła kontrola jakości od chwili dostawy materiałów poprzez produkcję aż do kontroli końcowej gwarantuje, że zakład opuszcza tylko nienagannie działający sprzęt.

LEMKEN - obsługa techniczna i klientów

Staranna i ciągła kontrola jakości od chwili dostawy materiałów poprzez produkcję aż do kontroli końcowej gwarantuje, że zakład opuszcza tylko nienagannie działający sprzęt.

LEMKEN - serwis

Po zakupie sprzętu zaczyna się znany i przysłowiowy już serwis LEMKEN. 17 bliskich klientowi przedstawicielstw firmy i magazynów terenowych w Niemczech, jak również własne spółki handlowe i importerzy z ponad 40 krajów, troszczą się o szybkie dostarczenie urządzeń i części zamiennych. W przypadku braku jakiejkolwiek części w magazynie, może ona być dostarczona w ciągu 24 godzin za pomocą centrum logistycznego w Dortmund, które działa przez 365 dni w roku, przez całą dobę.

© 2021 LEMKEN